Jojobet Hizmetleri

Jojobet sitesi 23 Ocak 2015 tarihinde ki anlaşmalı neticesinde E Gambling Montenegro tarafından güvence altına alınmıştır. Jojobet güvenilir mi şeklinde ki sorulara ithafen bu anlaşmalarını ve kurumları ‘firma bilgileri’ içeriğinden sunmaktadır. Nitekim siteyi ziyaret etmeniz durumunda tüm güvenlik ölçütlerini ve şeffad yapısını da görmeniz söz konusu olacaktır. Bu yapıda olmasından dolayı ise ziyaretçilerin kısa sürede siteyi incelemeleri ve anında Jojobet üyelik işlemlerini yaptıklarını görmekteyiz. Gerek kayıt bilgileri gerek ödemeler gerekse uygulamaları adına son derece güven telkin eden sitenin tüm üyelerini memnun eden bir yapıya sahip olduğu da belirgindir. Bu konuda sitenin yorumlarına da göz atabilir ve ne denli faydalı olduğunu anlayabilirsiniz.

 

Sitenin Yardım Hizmetleri

Jojobet mail desteğinin yanı sıra online olarak da yardım pencerleri sunmakta ve üyelerinin 7/24 destek almalarına olanak vermektedir. Canlı destek hizmetleri sitenin hemen altında yer alan görsel üzerinden sunulmaktadır. Buradan giriş yapmanız halinde siteden bağımsız ayrı bir pencerenin açılmış olduğunu göreceksiniz. Bu pencere üzerinde sizlerden kısa bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri girmeniz yardım konusunda daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Adınız, soyadınız, kullanıcı adınız ve mail adresiniz ile bu formu doldurmanız yeterli olacaktır. Tamamen daha hızlı ve faydalı bir şekilde yardım almanız açısından sunulan bir form olarak yer aldığını söylemek de fayda vardır. Faydacı olduğunu canl yardımı 7/24 olarak da sunmasından da anlaşılmaktadır. Çoğu bahis sitesi canlı pencereleri adına belirli saat dilimlerine sahip olsa da sitenin haftanın her günü ve her saati canlı olarak görüşmelere açık olması avantajlı yanlarından birisi olmaktadır. Üstelik bu görüşmelerde size eşlik edecek olan müşteri temsilcileri de siteye tamamen hakim olan ve tüm görüşlere yönelik çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunan kimseler olmaktadır.

 

Sitenin İncelemeleri

Site adına en önemli inceleme alanları içerisinde yardımın yanı sıra ödemelerde son derece önem arz etmektedir. Jojobet hakkında bölümünden sitenin bilgilerine erişim sağlamanız gibi tüm ödeme yollarına yönelik de fikir sahibi olmanız sağlanmaktadır. Sitenin alt bölümünden logolar halinde sunulan ödeme yöntemleri aynı zamanda detaylı içerikleri ile para yatırma ya da para çekme olarak da yer edinmektedir. Bu alanlardan sitenin ödemelerine yönelik detaylı bilgiler edinmeniz sağlanacak ve işlemlerinizi bu bilgiler ışığında yerine getirmeniz söz konusu olacaktır. Yardım hizmetleri bu konuda da son derece avantajlı olacaktır. Sitenin canlı pencereleri sayesinde para yatırma ya da para çekme işlemleri adına detaylı bilgiler elde edebilir ve doğru yönlendirmeler sonucunda hata yapmadan ödemelerinizi yapmanız sağlanmaktadır. Sitenin bu denli destek amaçlı hizmetleri olduğu için incelemeleri sonucunda pek çok ziyaretçisini üyelik ile bünyesine kazandırması söz konusu olmuştur. Site üyelerinin deneyimleri sonucunda ki övgü dolu yorumları da forum sitelerince yer almaktadır.